Все корисне для ваших улюбленців

  Як правильно обрати кличку для собаки?

  Кличка собаки, як і ім`я людини, несе в собі інформацію про характер тварини. І імена, які дають цуценятам, впливають на поведінку дорослих собак.

  Зоон (власне ім`я - кличка - тварини) - це певне звучання, закодована інформація, яка примушує вихованця поводитися так, а не інакше.

  • Кличка собаки не повинна бути занадто довгою, бо собаки добре сприймають тільки два перших склади.
  • Вона повинна чітко вимовлятися, містити дзвінкі приголосні (наприклад, Спаркі, Джеррі, Грета, Кора). Особливо це стосується мисливських порід: кличку доведеться викрикувати голосно і на далеку відстань.
  • Добре підібрана кличка для собаки відображає її індивідуальність. У свою чергу ототожнення власником свого вихованця є обопільним. Недарма спостереження за тваринами можуть багато розповісти про господарів (а згодом вони навіть стають схожі зовні).

  Однак першочергове значення для підбору зоонімів має порода. Особливості породи - це певні звички вашого чотириногого друга, його звички і характер. Всі породи собак були виведені людиною для певних цілей, в них століттями закладалися і зміцнювалися певні якості.

  Є собаки, буквально завжди і всюди слідують за господарем і вимагають щосекундного спілкування, а є дуже самостійні і нетовариські. Залежно від цього самі собаки можуть по-різному ставитися до своєї прізвисько: радісно відгукуватися на неї, боятися або ж сприймати як щось, що не відноситься до них.

  Не давайте цуценяті важковимовного імені

  Врахуйте, що собаки здатні розрізняти звуки в своєму імені. Проведені дослідження показали, що собаки, які мають в складі своїх імен одні і ті ж голосні, розташовані в одному і тому ж порядку (Аріс і Паріс), відгукуються тільки на свою кличку. Не давайте цуценяті важковимовного імені - адже, врешті-решт, саме вам потім доведеться його вимовляти. А ситуації можуть бути дуже різними - раптом вам доведеться кликати собаку собі на допомогу.

  Найголовніше, яке б ім`я ви не вибрали, воно повинно підходити вашому вихованцеві, не суперечити його зовнішнім виглядом, породі, своїм характером, поведінкою. В такому випадку собака буде завжди з радістю відгукуватися на своє ім`я і по-своєму пишатися ним.

  Про нас

  Наше покликання - дбати про здоров’я і комфортне життя домашніх улюбленців.

  -------------------------
  79000 м. Львів, вул. Гречана, 14

   +38(098) 6160465

  +38(098) 8612127 - менеджер по роботі з інтернет замовленнями

  +38(098)701 11 94 - менеджер по роботі з розплідниками

  info@vetland.com.ua

   

  Засоби гігієни

  © 2018 VetLand. Всі права захищено. Створення сайту: Дзиґа