Все корисне для ваших улюбленців

  Дракер спрей та концентрат - ефективний засіб у боротьбі з блохами

  Дракер спрей та концентрат - ефективний засіб у боротьбі з блохами

  Гіперактивність бліх не лише на улюбленці, а й в домівці приносить Вам дискомфорт? Представляємо Вашій увазі інсектецидний засіб “Дракер”, який очистить Вашу оселю від надокучливих “паразитів”.

  З приходом спекотного літа власники домашніх улюбленців зіштовхуються з такою проблемою, як блохи, які активно починають з'являтись в оселі і швидко розмножуватись, що приносить величезний дискомфорт не лише улюбленцю, а й власнику.

  Дракер захищає від 3-х до 6-ти тижнів

  Італійська компанія Vebi винайшла унікальний інсектецидний засіб “Дракер” у виглялі спрея, для більш зручного використання в домашніх умовах, і концентрат, для великих площ обробки. Дракер володіє ефективною дією проти багатьох видів комах та відсутністю неприємного запаху, що дозволяє його сміливо використовувати в домівках на килими, дивани, лежаки тощо. Дія проявляється приблизно через 15 хв після обробки. Завдяки інкапсульованій технології засіб діє пролонговано і захищає від 3 до 6 тижнів від комах. Даний засіб ефективно діє навіть на відкритій місцевості, тому ним можна обробляти місця перебування тварин, вольєри, тощо. 

  Дракер спрей та концентрат — це засіб, який допоможе Вам у боротьбі з комахами і захистить Вашу домівку від бліх на тривалий час, забезпечивши спокійне проживання Вам і Вашому улюбленцю.

  Про нас

  Наше покликання - дбати про здоров’я і комфортне життя домашніх улюбленців.

  -------------------------
  79000 м. Львів, вул. Гречана, 14

   +38(098) 6160465

  +38(098) 8612127 - менеджер по роботі з інтернет замовленнями

  +38(098)701 11 94 - менеджер по роботі з розплідниками

  info@vetland.com.ua

   

  Засоби гігієни

  © 2018 VetLand. Всі права захищено. Створення сайту: Дзиґа